Nasıl Çalışır?

Enerjiix.com ile indirimli elektrikten nasıl faydalanabilirsiniz?

Deneyimli enerji danışmanlarımız size en avantajlı kampanyaları sunup sizin adınıza gerekli tüm prosedürleri yanı başınızda tamamlar. Ya da sadece 5 dakikada Enerjiix.com’a üye olarak başvurunuzu kendiniz yapabilirsiniz. En avantajlı kampanyaları görmek için birkaç bilginiz bizim için yeterlidir.


Aylık ortalama fatura tutarınızı, bulunduğunuz ili, tarifenizi ve özel bir tedarikçi ile çalışıp çalışmadığınızı seçin, sizin için neler sunuyoruz hızlı bir bakış atın. Beğendiğiniz kampanyaları daha detaylı görmek isterseniz; Enerjiix.com’a yalnızca adınız, e-posta adresiniz/gsm numaranız ve ilçe bilginiz ile üye olup tüm detaylara kolayca erişirsiniz. Üyeliğiniz onaylandı ise Enerjiix.com’un size sunduğu teklifleri en ince ayrıntısına kadar görüp, karşılaştırma yapabilirsiniz.


Size en uygun olduğunu düşündüğünüz kampanyayı seçip, tedarikçilerinizin talep ettiği gerekli belge ve bilgileri elektriksepeti.com’a yükleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yasal olarak ıslak imzalı olması gereken elektrik satış sözleşmeniz için başvurunuzu takip eden 2 gün içerisinde enerji danışmanlarımız sizleri adresinizde ziyaret edip, sözleşmenizi elden teslim alır. Unutmayın bu adımlar için yorulmanıza hiç gerek yok. Dilediğiniz her an enerji danışmanlarımız sizler adına bu adımları tamamlamak için sizin yanınızda olmaya hazır. Elektriksepeti.com çözüm merkezi üzerinden ya da elektriksepeti.com web sitesi üzerinden talebinizi iletin, enerji danışmanınız sizi ziyarete gelsin.

0 Yorum

Henüz onaylanmış yorum yok! Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Ekle